DZIAŁANIA KLUBU
TOWARZYSTWO SPORTOWE
ORAZ UKS KANGUR

TS Siemiatycze - Włókniarz Konstantynów

TS Siemiatycze wygrało ostatnie 3 mecze - z Konstantynowem, z Piotrkowem oraz z liderem - Lublinem.

6 kwietnia graliśmy ostatni ligowy mecz - rewanż z Włókniarzem Konstantynów. Nasi zawodnicy zapowiedzieli, że zrobią wszystko, aby odnieść czwarte zwycięstwo. Konstantynów zagrożony spadkiem z ligi rozpoczął bardzo zdecydowanie, szybko i ostro.

Siemiatyczanie podjęli walkę, odpowiadali tym samym. Po 15 minutach był remis. Zawodnicy TS jeszcze przyspieszyli. Kuba Bartosiak robił zamieszanie w obronie gości, a Błażej Stasiuk kończył ataki niesamowicie silnymi rzutami. Pierwszą połowę wygraliśmy 13-9.

Drugą połowę gry rozpoczął golem Sylwek Kałucki a Michał Jaroszewicz strzelił dwie bramki w kilkanaście sekund. Goście nie rezygnowali. Technicznie grali świetnie, rzucali bardzo silnie, ale nasz bramkarz, Patryk Niesterowicz, był nie do pokonania. Na kwadrans przed końcem meczu siemiatyczanie przeprowadzili najszybsze ataki, których kibice nigdy nie widzieli. Zdobyliśmy 5 goli w kilka minut. Zrobiło się 30-17 dla nas. Na 5 minut przed końcem nasi już świętowali czwarte zwycięstwo, dając dla Konstantynowa strzelić 5 bramek. Wygraliśmy 30-22.

TS Siemiatycze wywalczyło czwartą lokatę w II lidze mężczyzn. Jest to wspaniały wynik. Składamy serdeczne podziękowania i gratulacje dla naszej Świetnej Drużyny. Chłopcy sportową walką uczcili rocznicę 60 lat piłki ręcznej w Siemiatyczach.

Skład drużyny: Patryk Niesterowicz, Jakub Bartosiak (4), Łukasz Daciuk (3), Michał Jaroszewicz (5), Patryk Romaniuk (1), Norbert Tarasiuk (1), Arek Gumieniak (2), Sylwester Kałucki (2), Mateusz Sztuk (1), Łukasz Koc (1), Gabriel Jarocki, Maciej Jaworski (2), Patryk Mikowski (2), Błażej Stasiuk (5), Paweł Tatarczuk (1), trener Norbert Marks.