Towarzstwo Sportowe Siemiatycze

Partnerzy

Runda rewanżowa II ligi mężczyzn

Na pierwszy rewanż pojechaliśmy do Piotrkowa. Ten klub ma drużynę męską w ekstraklasie. Obawialiśmy się, że rezerwowa drużyną grająca przeciwko nam może być silna.

Zaczęliśmy ostrożnie, by za szybko nie stracić piłki i oddać celny rzut. Nasza drużyna szybko zorientowała się w sposobach gry rywali i na ich gola rzucaliśmy swojego. Do 20 minuty na tablicy widniał remis 9-9. Jednak coś się u nas zacięło. Nagle Piotrków rzucił nam 3 bramki. Trener Marks wziął czas, by uspokoić emocje i nerwy. Nie pomogło, straciliśmy kolejne 3 gole i pierwszą połowę przegraliśmy 13-17.

Druga połowa rozpoczęła się bardzo dziwnie. Rywale wyszli bardzo pewni siebie. Grali wolniej, nie przejmowali się naszymi golami. Nagle zauważyli, że to my prowadzimy 26-23. Trener Piotrkowa w nerwach głośno powiedział co o nich myśli. Ruszyli ostro do odrabiania strat. W ostatnich 20 sekundach meczu udało im się strzelić gola na remis, wynik 30-30. A więc rzuty karne. I tu pokazał klasę bramkarz TS Siemiatycze Patryk Niesterowicz. Wspaniale obronił 3 karne i mamy punkty !

Brawo drużyna i brawo Patryku.

Skład drużyny! Patryk Niesterowicz, Przemek Żuk /1 goli, Łukasz Daciuk /5/, Norbert Tarasiuk, Michał Jaroszewicz /9/, Patryk Romaniuk /4/, Sylwester Kałucki /4/, Mateusz Sztuk /1/, Patryk Mikowski /1/, Łukasz Koc, Błażej Stasiuk /5/.